Przepis na idealne DOMOWE SPA!

Każdej, ale to absolutnie każdej kobiecie należy się czas dla siebie. Czas na przyjemności, pielęgnacje i słodkie lenistwo. Przedstawiamy Wam nasz ulubiony i efektywny plan na domowe spa.

Najpierw wybierzcie sobie film, który już od dawna bardzo chciałyście zobaczyć, potem sięgnijcie po lampkę wina albo imbryczek gorącej herbaty. Do tego jakieś ciasteczka ( a co!) należy nam się, przecież zasuwamy na najwyższych obrotach.

Demakijaż wykonajcie wcześniej – tak, abyście z czystą cerą mogły zasiąść przed telewizorem. Obok siebie koniecznie postawcie miseczkę z ciepłą wodą, ręczniczki, płatki kosmetyczne i wybrane kosmetyki.

Na początek proponujemy peeling enzymatyczny na twarz, który tak jak maseczkę nałożycie na kilka/ kilkanaście minut. A potem zmyjecie ściereczką. Po peelingu zaaplikujcie sobie maskę nawilżającą. Później już tylko tonik, krem i gotowe.

Warto również zadbać o dłonie. Wystarczy, że wymieszacie ulubiony krem czy olejek z cukrem i zaczniecie pocierać nim dłonie. Po kilku minutach staną się gładkie i promienne. Później polecamy nałożyć grubą warstwę kremu, a na dłonie założyć bawełniane rękawiczki. Taką maseczkę pozostawcie na 30 minut, aby dobrze nawilżyć skórę.

Co do stóp; możesz przez cały czas moczyć je w misce z ciepłą wodą i łyżką soli; ta kuchenna wystarczy :-) 20 minut takiej kąpieli wystarczy, aby dać ukojenie zmęczonym stopom. Peeling do stóp możecie zrobić taki sam jak ten do dłoni. A później może uda się Wam zachęcić Waszą drugą połówkę do nawilżającego masażu stóp?

Wasza skóra doceni każdą minutę, którą jej poświęcicie. A Wy poczujecie się odprężone i zadbane; każdej z nas tego trzeba!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>